Předchozí sezóny

logo logo logo logo

Uhlíři vyhráli třetí turnaj v řadě! (+foto)

Středa 28.02.2018 18:01 -- Autor: Lukáš

P1110757Sázava – Starší přípravka FKUJ se v sobotu 24.2.2018 radovala ze zlatého hattricku. V nedaleké Sázavě vyhrála třetí halový turnaj v řadě. Nejlepším hráčem tunaje byl vyhlášen Lukáš Förster! (Přečíst zbytek příspěvku »)

Mladí fotbalisté FKUJ opět vybojovali zlato! (+foto)

Středa 21.02.2018 18:51 -- Autor: Lukáš

P1110544Heřmanův Městec – Starší přípravka se v neděli 18. 2. zúčastnila dalšího zimního turnaje. Ve sportovní hale v Heřmanově Městci vybojovala z 10 mužstev první místo! (Přečíst zbytek příspěvku »)

Starší přípravka zlatá na turnaji v Říčanech!

Středa 14.02.2018 21:08 -- Autor: Lukáš

27913097_1878212318897332_6779103708446355688_oŘíčany – V sobotu 10.2.2018 ovládla starší přípravka FK Uhlířských Janovic suverénně turnaj v Říčanech, kde vyhrála všechna utkání a domů si tak přivezla zlaté medaile za první místo! (Přečíst zbytek příspěvku »)

Bronz pro starší přípravku FKUJ!

Středa 13.12.2017 22:00 -- Autor: Lukáš

P1100024Heřmanův Městec –  V neděli 10. 12. se starší přípravka FK Uhlířských Janovic zúčastnila v Heřmanově Městci kvalitně obsazeného halového turnaje pořádaného MFK Chrudim, kde mladí uhlíři vybojovali krásné třetí místo! (Přečíst zbytek příspěvku »)

Mladí uhlíři reprezentovali FK Uhlířské Janovice ve výběru OFS Kutná Hora

Úterý 17.10.2017 19:12 -- Autor: Lukáš

ofs-kutna-horaKutnohorsko – Výbornou výchozí pozici do jarních odvet soutěže meziokresních výběrů kategorie U11 vybojovali zástupci Kutnohorska. Pod hlavičkou Okresního fotbalového svazu Kutná Hora porazili ve středu 11. října na turnaji v Poděbradech všechny tři soupeře. (Přečíst zbytek příspěvku »)