FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Ostatní

Ostatní (nominace, rozhovory, Stará garda, atd.)

Předchozí sezóny

Uhlířské Janovice loupily ve Zruči, domácí berou jen bod

Neděle 11.11.2018 9:52 -- Autor: Lukáš

Zruč n. S.Zruč nad Sázavou – Fotbalisté Zruče nad Sázavou v dalším kole I. B třídy sk. C na domácím hřišti hostili poslední celek tabulky – FK Uhlířské Janovice.  (Přečíst zbytek příspěvku »)

Uhlíři ztratili náskok o dvě branky

Středa 5.09.2018 16:09 -- Autor: Lukáš

sedlecU. Janovice - FK Uhlířské Janovice B v prvním domácím utkání nové sezóny v sobotu 1. 9.  vedli nad Sedlecí 3:1, ale nakonec hostům podlehli po pokutových kopech. (Přečíst zbytek příspěvku »)

Na Svátek fotbalu vyrazí šikulové z Uhlířských Janovic

Středa 16.05.2018 18:06 -- Autor: Lukáš

negkv9fx-logo-mcdcup.2017-18Neratovice – Na krajské finále McDonald ‚s cupu v Neratovicích to měli úplně nejdál ze všech šesti týmů kategorie do jedenácti let, nakonec ale odvezli hlavní ceny. Fotbalisté reprezentující Základní školu Uhlířské Janovice (a především hráči FK Uhlířských Janovice) prošli turnajem bez sebemenšího zaváhání a mohou se těšit na boj o republikový primát. (Přečíst zbytek příspěvku »)

Fotbalisté Uhlířských Janovic si zatančili už na pátém plese! (+foto)

Středa 7.02.2018 19:20 -- Autor: Lukáš

P1070782Chmeliště – Fotbalový klub Uhlířských Janovic pořádal v sobotu 3. února v penzionu Beruška už pátý ples. (Přečíst zbytek příspěvku »)

PRO ČLENY FKUJ: PLATBA ČLENSKÉHO PŘÍSPĚVKU FKUJ A FAČR 2018!

Středa 3.01.2018 17:52 -- Autor: Lukáš

facr-clenstviPříspěvky – Do 25. února žádáme všechny členy klubu FK Uhlířských Janovic o uhrázení příspěvku pro FAČR. Kdo tuto platbu neuhradí, nebude moci nastoupit do mistrovského utkání! Dále noste také členské příspěvku pro FKUJ! (Přečíst zbytek příspěvku »)