FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Mladí uhlíři bojovali na turnaji v Týnci a na Koudelníkově závodě v K. Hoře

Pondělí 13.09.2021 17:04 -- Autor: Lukáš

TynecTýnec n. L./K. Hora – Poslední srpnový víkend se vydali naši malí fotbalisté z mladší a starší přípravky na turnaj do Týnce nad Labem. Na těžkém a podmáčeném terénu to byl opravdu těžký boj, ale naši fotbalisté bojovali statečně. Ve výčtu soupeřů zářili kluby jako Kolín, Pardubice, Mladá Boleslav ale také Bohemians 1905.

Mladší přípravka soupeřila se 7 týmy. I když byli na takto velkém turnaji poprvé, bojovali statečně a vykopali si 5. místo.

Starší přípravka měla soupeře o mnoho těžší a tak zápasy byly vyrovnané, ale Uhlíři se nevzdali. V jejich kategorii bylo přihlášeno 15 družstev a jejich tým se také se umístili na 5. místě.

Na konečné vyhlášení pořadatelé připravili pro všechny hezké překvapení v podobě účasti Jaromíra Blažka, bývalého brankáře reprezentace, který působil také v ACS Sparta, FK Viktoria Žižkov a SK Slavia Praha. Ten předal dětem diplomy a dobroty, pro vítěze byly připraveny poháry a medaile.

Dne 5. 9. 2021 reprezentovali někteří naši mladí fotbalisté Fotbalový klub UJ na Koudelníkově závodě v Kutné Hoře (výkonnostní běh s překážkami). Nejen, že si všichni úspěšně doběhli do cíle pro medaile, ale dokonce se umístili na opravdu krásných místech.

• V kategorii 7-9 let kluci (celkem 51 startujících): Matyáš Přibyl (3.), Michal Čermák (6.) a Martin Dastych (20.).
  • V kategorii 10-12 let kluci (celkem 63 startujících): Roman Stoupa (44.) a Dominik Přibyl (50.)
  • V kategorii 10-12 let děvčata (celkem 47 startujících): Lucie Vokounová (14.).
  • V kategorii 13-14 let děvčata (celkem 10 startujících): Linda Vokounová (6.).