FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Uhlíři vyhráli také druhé přípravné utkání

Sobota 30.07.2022 18:19 -- Autor: Lukáš

hlizovUhlířské Janovice – V přípravném střetnutí fotbalisté FK Uhlířské Janovice hostili soupeře z Hlízova. V nervózním utkání domácí nakonec zvítězili 4:2.

U. Janovice – Hlízov 4:2 (1:1)

Uhlíři zvládli v týdnu první přípravné utkání, ve kterém porazili Cerhenice 11:5 a dobrý výsledek si připsali i v sobotu, v zápase se soupeřem z I. A třídy. „Zápas byl vyhrocený, hra ještě nebyla taková, jakou bychom chtěli hrát,“ uvedl Martin Svoboda, který na lavičce uhlířů pro toto utkání zastoupil trenéra Martina Dotlačila. „Na šance byl Hlízov určitě lepší, my jsme vyrovnali náhodně. Druhý poločas už byl vyrovnanější a hektičtější, trochu jsme se pokopali,“ přiznal a dodal: „Se soupeřem jsme vydrželi běžecky, to je pozitivní. Za mě by zápasu více odpovídala asi remíza.“ V brance Uhlířských Janovic se objevil Luboš Karban z Jestřábí Lhoty. „Zkoušíme ho,“ uzavřel Martin Svoboda.

S první půlhodinou zápasu byl hlízovský trenér David Linhart spokojený. „Hra na to, že šlo o první přípravný zápas, měla parametry, které jsem očekával,“ konstatoval a pustil se do hodnocení zápasu: „Nedali jsme tři nebo čtyři šance, z toho dvě vysloveně vyložené do prázdné brány. Nakonec jsme dali branku z penalty, když Švec šel sám na brankáře, který ho fauloval.“ Jenže potom na hřišti vzplanuly emoce. „Po jednom sporném momentu na našeho brankáře, který jsem ani pořádně neviděl. Nevím, jestli to faul nebo nebyl, každopádně to nic neřešilo a my jsme se úplně nepochopitelně psychicky rozložili. Začali jsme ve všem hledat chybu a na důležitých postech jsme byli absolutně nekoncentrovaní, nedisciplinovaní, podobně jako v některých mistrovských zápasech,“ rozčiloval se kouč, který s hráči také popovídal. „Druhou půli to oživili střídající hráči, ale inkasovali hloupé góly. Ze dvou autů jsme dostali branku, po třetím autu byla penalta. Jsem zklamaný, že jsme si zápas prohráli tím, že jsme byli nedisciplinovaní, hloupí. S hráči jsme si promluvili a doufám, že se to nebude opakovat. Tím nechci snižovat kvalitu Uhlířských Janovic, ale v utkání jsme měli deset šancí bez využití a naopak z každé hlouposti inkasovali,“ shrnul zápas.

Branky: M. Jelínek 2, T. Kopp, Janoušek – Tafel (pok. kop), Maxa.

U. Janovice: Karban – Bílek, Zadražil, Randlíszek, Čáp – J. Kopp, D. Kulhánek, N. Marek, Beneš – M. Svoboda, R. Tancer. Střídali T. Kopp, Janoušek, Srba, Záruba, Rejhon, M. Jelínek.

Hlízov: Míšek – Šusta, Tafel, J. Růžička, T. Šváb – Vojtíšek, M. Král, Vyhnánek, Maxa, Puk – Švec. Střídali Kovařík, O. Tomíšek, Maxa, Tichý, Para. Trenér David Linhart.

 

Zdroj: https://www.svoboda.info/sport/fotbal/trener-david-linhart-si-s-hraci-popovidal-na-tema-disciplina-na-hristi/

 

Celá letní připrava: http://www.fkuhlirskejanovice.cz/2022/07/muzi-a/plan-letni-pripravy-muzu-na-sezonu-2022-2023

 

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA