FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Uhlíři půjdou do nové sezony I. B třídy s novým trenérem, útok posílí Tomáš Kopp!

Pátek 22.07.2022 21:37 -- Autor: Lukáš

a-tymUhlířské Janovice – Fotbalisty FK Uhlířské Janovice v nadcházející sezoně I. B třídy povede nový realizační tým.

Trenéra Radka Förstera vystřídal Martin Dotlačil, kterému budou pomáhat asistenti Miroslav Kopecký a Antonín Novotný. V přípravných střetnutích se uhlíři poměří s Cerhenicemi, Hlízovem, Č. Janovicemi a Býchory.

Do FK Uhlířských Janovice se vrací útočník Tomáš Kopp z FK Čáslav, z. s.

Časová zaneprázdněnost dovedla kouče Radka Förstera k rozhodnutí ukončit své účinkování jako trenér A týmu. „Časově jsem to nedával. Mluvil jsem o tom už dlouho, ale nedařilo se nám sehnat trenéra. Kluk hraje za Pardubice, chci vidět jeho, jak hraje, prostě jsem to nestíhal na sto procent a to mi vadilo,“ uvedl po svém konci Förster. Kádr je v Janovicích dobrý, kluci jsou výborní a teď mají i nový impulz. Takže by to mohlo být ještě lepší,“ culil se odstoupivší trenér, který však bude nadále členem výboru.

Jeho nástupcem je Martin Dotlačil. Devětadvacetiletý muž už v Janovicích trénoval dorost a zde také hrál. Jenže potíže s kolenem mu nedovolují pokračovat naplno. „Je to mladý trenér a na trénování má vlohy. Prostředí velmi dobře zná, u nás už fungoval. Poslední zápas sezony už dokonce koučoval místo mě,“ uvedl na adresu nového kormidelníka jeho předchůdce Förster.

Zdroj: https://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/uhlire-povede-novy-trener-radka-forstera-strida-mlady-dotlacil-20220726.html

Celá letní příprava zde: http://www.fkuhlirskejanovice.cz/2022/07/muzi-a/plan-letni-pripravy-muzu-na-sezonu-2022-2023

 


Přidejte komentář