FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Uhlíři se vrátili ze hřiště TJ Kunice bez bodu a bez vyloučeného Dominika Marka

Pondělí 23.08.2021 15:29 -- Autor: Lukáš

kuniceKunice – Po domácí premiéře v krajské soutěži, ve které FK Uhlířské Janovice remizoval v prvním kole I. B třídy, skupina D TJ Sokol Miřetice 1:1, se uhlíři v sobotu dopoledne vypravili na hřiště TJ Kunice. Ta v prvním kole zvítězila v Suchdole 3:0:

Kunice – U. Janovice 5:0 (2:0)

Domácí se dostali do vedení už v 10. min., uhlíři se rychle obdržené brance začali vracet do hry. „Jenže neproměňujeme šance a bez toho nemůžeme vyhrát,“ zlobil se trenér FK Uhlířské Janovice Radek Förster. „Vrcholem byla naše neproměněná penalta. Domácí měli za první poločas dvě střely a dali dva góly,“ doplnil. Na hosty přišla další pohroma ve 43. minutě, kdy byl vyloučen Dominik Marek. „Jsou na to různé pohledy – Dominik měl nohu výše, hráče za sebou a neviděl ho. Ten měl hlavu naopak níže a Dominik ho zasáhl do obličeje. Dostal hned červenou kartu, to se ale ve fotbale stává,“ popisoval inkriminovaný moment kouč. K tomu všemu ještě těsně před přestávkou hosté inkasovali druhou branku. „Ve druhém poločase to pro nás už bylo těžké, navíc jsme byli v deseti,“ uzavřel Radek Förster.

Branky: 10., 45.+4 Zderadička, 66. Ševčík, 68. Luňák, 81. M. Skála. Rozhodčí: Dvořák – Mižič, Stejskal. ŽK: Ševčík, M. Skála, Prokš, Luňák – D. Randlíszek, Bílek. ČK: 43. D. Marek. Diváků: 60.

Kunice: Pytloun – A. Tůma (45. Luňák), T. Skála, Ševčík, Hosnédl, F. Tůma, Garček (30. Janků), Zderadička, Al Obaid (76.Lutovský), Prokš (72. Růžička). Trenér Jiří Novák.

U. Janovice: Záruba – Barták, Zadražil, D. Randlíszek, Bílek (68. Srba) – Beneš, D. Kulhánek (8. N. Marek), Kopecký, J. Kopp – Jelínek (82. Čermák), D. Marek. Trenér Radek Förster.