FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Nové Dvory obraly Uhlířské Janovice o dva body

Úterý 15.10.2019 13:48 -- Autor: Lukáš

nove dvoryUhl. Janovice -  O víkendu (12.10.) se odehrálo další kolo okresného přeboru. Překvapivý výsledek se udál v Uhlířských Janovicích, kde braly dva body Nové Dvory.

U. Janovice – N. Dvory 2:3np (2:2)

Karel Nouzák, trenér Uhlířských Janovic:Zápas blbec, v prvním poločase jsme nedali pět čistých gólovek. Hosté se dostali třikrát na naši polovinu a dali dva góly. Druhý poločas byl z naší strany křeč, hosté se chytře kouskovali a více se dohadovalo, než hrálo, za což si můžeme ale také sami. Nicméně i tak jsme se dostali do tří tutovek, které jsme neproměnili. Mrzí nás, že jsme nenavázali na předchozí domácí jednoznačné utkání. Výkon byl sice diametrálně odlišný, ale šance jsme měli.

Pokutové kopy 6:7. Branky: 27. J. Kopp, 39. M. Novotný – 15. V. Melša, 23. Mil. Čálek. Rozhodčí: Karel Freund. ŽK: Barták,. M. Novotný, Bílek, D. Kulhánek, Doubrava – Mil. Čálek, Melezínek, Štěpnička. ČK: 90. Záruba – 90. Brožek. Diváků: 80.

U. Janovice: Záruba – Barták, M. Novotný, Bílek, D. Marek (46. Doubrava), Beneš (46. Šusta), D. Kulhánek, R. Tancer (79. Vokřál), Vyhnánek, J. Kopp, N. Marek.

N. Dvory: Žaloudek – Jan Rak, Míča, Veselý, A. Kokeš, Mil. Čálek, J. Rejthárek, Marek, Melezínek, V. Melša (75. Štěpnička), Brožek.