FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

V janovickém derby se děly věci až ve druhém poločase (+foto)

Neděle 8.09.2019 19:47 -- Autor: Lukáš

cj-uj-20190907-01Č. Janovice – Dva pokutové kopy, červená karta, vlastní gól a také další čtyři trefy. Tohle všechno stihli fotbalisté Červených Janovic a uhlířskojanovické rezervy ve vzájemném souboji o mistrovské body. Stačil k tomu poločas.

Čas: 7.9.2019 od 17:00 hod., Kolo: 3., Utkání:

Červené Janovice – Uhlířské Janovice B 1:4 (0:0)

Zatímco v první půli se hosté marně snažili ‚rozlousknout‘ obrannou ulitu soupeře, a bezbrankový stav se tudíž nezměnil, po změně stran přineslo utkání více adrenalinu. Vše odstartoval v 49. minutě únik uhlířskojanovického M. Jelínka z poloviny hřiště, jehož ve vápně pak podrazil brankář M. Dlouhý. Neoddiskutovatelnou penaltu zkušeně proměnil M. Vedral.

Hloupý vlastní gól po nešikovné hlavičce L. Hájka v 60. minutě sice domácímu celku také zrovna neprospěl, ale na druhou stranu ho přiměl k větší aktivitě směrem dopředu. A když se v 64. minutě nechal za neustálé řečnění směrem k rozhodčímu T. Volencovi vyloučit po dvou žlutých kartách během okamžiku M. Vedral, měly Červené Janovice výhodu přesilovky.

Nejdříve se zdálo, že s ní naloží dobře, vždyť v 75. minutě po centru L. Hájka faulovaný R. Vavřina vstřelil z penalty kontaktní gól, ovšem následná hra vabank se domácímu kolektivu nevyplatila. V závěrečných necelých deseti minutách využili hosté dvě nabídnuté brejkové situace a M. Janoušek s M. Velikým zvýraznili zasloužené vítězství béčka Uhlířských Janovic.

Branky UJ: 49. M. Vedral z penalty, 60. vlastní (L. Hájek), 83. M. Janoušek, 89. M. Veliký.

Rozhodčí: T. Volenec (Vlkaneč). ŽKUJ: Vacek, Jelínek, Veliký, ČK: 64. M. Vedral.

Sestava UJ: Záruba – Vondráček, Staněk, Vacek, Litterbach – Kalous (77. Čížek), Veliký (K), Vedral, Mach – Janoušek, Jelínek.

 

 Fotogalerie ZDE

 

Zdroj: https://www.cervene-janovice-fotbal.cz/clanky/sezona-2019-2020/mistrovske-zapasy/v-janovickem-derby-se-dely-veci-az-ve-druhem-polocase.html

 

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA