FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Dětský den v Uhlířských Janovicích se vydařil

Pátek 14.06.2019 13:45 -- Autor: Lukáš

FB_IMG_1559505979213Uhl. Janovice – Cvičení pro nejmenší, z.s., uspořádal 1.6.2019 Dětský den na fotbalovém hřišti v Uhlířských Janovicích. Počasí nám přálo a během chvilky se hřiště zaplnilo rodinami z Uhlířských Janovic, blízkého ale i vzdálenějšího okolí.

Program byl velice pestrý, pro děti byly připravené soutěžní disciplíny, za jejichž splnění na ně čekaly ceny, skákací hrad, v tvořivé dílničce si děti mohly vyrobit papírové zvířátko. Kdo se chtěl stát motýlem, kočičkou nebo třeba pirátem, stačilo zajít za našimi šikovnými malířkami na obličej, které měly celé odpoledne plné ruce práce. I pro úplně nejmenší děti byla připravena zábava a to v molitanových sestavách a bazénku s míčky, které nám zapůjčila MAS lípa pro venkov Zbraslavice. O lehké osvěžení se postaral pan Kunášek s bublinami, nejprve dětem připravil zábavné chytání obřích bublin a následně se i děti mohly do tvorby bublin zapojit. Následovala balonková show a o roztancování v rytmu zumby se postarala profesionální instruktorka paní Ilona Jindrová se svým týmem a malými zumbíky.  Své dovednosti ve střelbě na bránu mohly vyzkoušet i rodiče v soutěži pro dospělé o ceny. Po celý program FB_IMG_1559505990994se po areálu pohyboval ,,wifiňák“, maskot společnosti Jon.cz, kteří nás přijeli podpořit a měli pro děti připravené soutěže a dárečky.

O občerstvení a točenou zmrzlinu se nám postaral pan Tomáš Hanuš, kterému velice děkujeme za vynikající spolupráci a také za bezplatné zapůjčení a postavení stanů na následnou večerní zábavu. Celým odpolednem nás provázel pan Jan Kment, který se postaral o ozvučení a večer také vystoupil se svou kapelou na zábavě.

Na oslavy dne dětí k nám zavítal opravdu velký počet návštěvníků. Registrace u soutěžních disciplín čítala 275 zapsaných dětí.

Velmi děkujeme městu Uhlířské Janovice za důvěru, kterou v nás vložilo a věříme, že jsme ji nezklamali. Za poskytnutí prostor na akci děkujeme Fotbalovému klubu Uhlířské Janovice, a především musíme vyzdvihnout nynějšího předsedu klubu pana Josefa Hrabánka, se kterým byla vynikající domluva. Ochotnický spolek Uhlíř, žáci ZŠ a sbor dobrovolných hasičů nám pomohli zajistit hladký průběh soutěžních disciplín a registrací dětí. Velice děkujeme, spolupráce byla perfektní. V neposlední řadě patří náš velký dík všem sponzorům, díky kterým jsme mohli ceny pro děti udělat hodnotnějšími.

Ohlasy rodičů, rozzářené oči dětí a skvělá nálada všude kolem, je pro nás jasným signálem, že dětský den se vydařil.

 FB_IMG_1559506314499 FB_IMG_1559506353346

Eva Kozlíková, Tereza Hromádková     


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA