FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Uhlíři na Sadskou nevyzráli

Neděle 16.06.2019 13:02 -- Autor: Lukáš

sadskaSadská – Fotbalisté Uhlířských Janovic v posledním kole I. B třídy sk. C zavítali do Sadské. Hosté na domácího brankáře nevyzráli a jsou bez bodového zisku.

Sadská – Uhl. Janovice 2:0 (1:0) 

„Zápas byl odehrán ve velmi nízkém tempu. Co se týče hry, tak jsme se třetímu celku tabulky zcela vyrovnali,“ uvedl trenér uhlířů Karel Nouzák.

„Domácí se dostali do vedení po křižném pasu za obranu a pohotovém zakončení mezi nohy Kmocha. Od té doby nás soupeř nechal hrát a chytře na nás čekal na půlce, kde agresivně přistupoval,“ konstatoval Nouzák.

„Ve druhém poločase jsme měli hned z kraje dvě vyložené situace ke vstřelení branky. Bohužel Tancer míč do branky nedostal. A tak přišlo potrestání po rychlém přechodu domácích. Soupeř nejdříve nastřelil tyč a z dorážky zápas rozhodl,“ uzavřel Karel Nouzák.

Branky: 16. Plot, 61. Havlík.

Rozhdočí: Roth – Vlk, Vaňousek. Žluté karty: Čemus. Diváků: 50.

Sadská: Šaroch – Dejl, Čábelka, Drobný, Lukavec (77. Dvořák), Svoboda, Plot, M. Svoboda (67. Záruba), Havlík, Čemus, Janiga. Trenér Milan Svoboda.

Uhl. Janovice: Kmoch – Hrabánek (46. Hovorka), Zadražil, Vyhnánek, Šusta, Plzák (55. Vondráček), Bílek, Beneš, Marek, Randlíszek, Tancer. Trenér Karel Nouzák.

 

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/uhliri-na-sadskou-nevyzrali/

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA