FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Kryštof Zadražil viděl červenou kartu už po devíti minutách!

Neděle 7.04.2019 20:16 -- Autor: Lukáš

skvorecUhlířské Janovice – O další body potřebné k naději na záchranu v I. B třídě, skupina C fotbalisté FK Uhlířské Janovice bojovali v neděli doma, kde přivítali aktuálně čtvrtý tým tabulky TJ Sokol Škvorec:

U. Janovice – Škvorec 0:4 (0:2)

Podobně jako v předchozích zápasech začali domácí velmi aktivně a dobře. „Hned v první minutě šel Tancer sám na branku, bohužel brankář ho vychytal,“ litoval stoprocentní příležitosti trenér FK Uhlířské Janovice Karel Nouzák. Hodně emocí vyvolala devátá minuta a červená karta pro Kryštofa Zadražila. „Vyloučení utkání velice ovlivnilo,“ zdůraznil kouč a pokračoval: „Stáhl hostujícího hráče na hranici vápna, i když náš gólman měl už míč v ruce. Od té doby hosté trochu více přitlačili na pilu, snažili se kombinovat, jejich tlak byl ale jen optický a do šancí jsme se spíše dostávali my.“

Jenže do vedení se stal tým Škvorce. „Branka padla po odrazu na vápně a gólman s tečí míč nechytil,“ poznamenal trenér a navázal: „Druhý gól jsme dostali těsně před přestávkou, kdy rozhodčí neodmával asi dvoumetrový ofsajd. Tím zbytečně rozbouřil emoce na hřišti a to asi zápas rozhodovalo.“

Ve druhé půli se uhlíři snažili podle slov Karla Nouzáka hru zjednodušit. „Do šancí jsme se sice dostali, dnes nám ale bohužel nebylo přáno,“ uzavřel své hodnocení.

Branky: 37., 90. Větrovec, 45. Pont, 63. Bobáň. Rozhodčí: Kinčl – Nágl, Hron. ŽK: M. Novotný, Vyhnánek – L. Havierník, Větrovec, Blesk, Faulhaber. ČK: 9. Zadražil. Diváků: 100.

U. Janovice: J. Kmoch – Barták, Zadražil, Čapek, Bílek – M. Novotný, Vyhnánek, D. Marek, Jelínek, N. Marek – R. Tancer (62. Randa).

Škvorec: J. Novotný – L. Havierník, D. Havierník (72. Faulhaber), Pont (82. Přibyl), Bobáň, Větrovec, Terynek, Sladký, Blesk, T. Novotný (65. Kříž). Trenér Vladimír Zeman.

 

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/krystof-zadrazil-videl-cervenou-kartu-uz-po-deviti-minutach/

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA