FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Uhlíři v generálce nasázeli Miřeticím čtyři branky

Neděle 17.03.2019 20:32 -- Autor: Lukáš

mireticeUhlířské Janovice – Poslední přípravný zápas na jarní boje o udržení v I. B třídě mají za sebou fotbalisté Uhlířských Janovic. Díky dvěma brankám Randy, jedná Marka a tancera porazili svěřenci trenéra Karla Nouzáka Miřetice 4:0!

Uhl. Janovice – Miřetice 4:0 (2:0) 

Trenér uhlířů Karel Nouzák byl s utkáním spokojen napůl. „Se zápasem jsem určitě spokojen výsledkově. Nikoliv s výkonem. Bohužel nám v týdnu vypadl ze zdravotních duvodu Beneš a v první puli se to na naší hře do defenzívy projevilo,“ uvedl Nouzák a pokračoval: „Nicméně jsme se dostali vcelku rychle do veden,  kdy dostal Marek pěknou přihrávku na hranici pokutového uzemí a slabší nohou obstřelil brankáře,“ popisoval.

„Poté vytvořili domácí obrovskou hrubku a po nedorozumění obránce s brankářem uklízel Tancer do prázdné branky. Miřetice ale také hrozily. Naší netrpělivostí se Miřetice dostávaly do brejkových situací, které naštěstí pro nás obrana hasila, případně zasáhl Záruba,“ konstatoval.

„Ve druhé puli jsme již soupeře do šancí nepouštěli, kromě snad jedné situace, kdy hráč miřetic po pěkné akci střílel z vápna těsně mimo,“ rekapituloval trenér Uhlířských Janovic.

„My jsme měli asi pět stoprocentních šancí. Nejdříve se objevil sám před brankářem Marek, toho ještě gólman vychytal. Poté ale vybídl Randu pěknou kolmicí za obranu Novotný a bylo rozhodnuto. Ke konci ještě přidal branku po individuální akci Randa,“ řekl.

Karel Nouzák si zimní dril svého týmu pochvaluje: „S přípravou jsem nadmíru spokojen, nyní to jen přenést do soutěžních utkání,“ doplnil.

Branky: 2 Randa, Marek, Tancer.

Uhl. Janovice: Záruba (46. Kmoch) – Barták, Zadražil, Novotnỳ, Čapek – D. Marek, Vyhnánek (61. Šusta) – Jelínek (46. Bílek), N. Marek, J. Kopp (46. Randa ) – Tancer (46. D. Kulhánek). Trenér Karel Nouzák.

 

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/uhliri-v-generalce-nasazali-mireticim-ctyri-branky-sazava-nehrala/

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA