FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Rezerva FKUJ dohrávala téměr celý druhý poločas o desíti

Pondělí 5.11.2018 17:18 -- Autor: Lukáš

b-tymChotusice - V sobotu odehrály Chotusice utkání fotbalového okresního přeboru proti rezervě Uhlířských Janovic. Souboj ze spodních pater tabulky nakonec vyhrály Chotusice 2:0.

Chotusice – U. Janovice B 2:0 (0:0)

Začali jsme nervózně, hostům se dařilo bránit. Důležité bylo, že se nám podařilo vstřelit první gól ještě v prvním poločase. Nakonec mohlo být skóre ještě vyšší,“ zhodnotil utkání Dušan Roubíček, vedoucí Chotusic.

Podali jsme nejhorší výkon podzimu, domácí vyhráli zcela zaslouženě,“ neměl z výsledku žádnou radost Michal Veliký, hráč Uhlířských Janovic.

 

Branky: 32. Mathes, 61. R. Goliáš. Rozhodčí: Zbyněk Vokoun. ŽK: Doubrava, Šusta, M. Jelínek. ČK: 47. M. Jelínek. Diváků: 30.

Chotusice: M. Výborný – Kuna, Žilka, Mathes, Jak. Špičák, R. Goliáš, J. Procházka, Hronek, Lub. Fedorovič, Mar. Hubáček, Jiroušek.

U. Janovice B: Skalický – Holeček, Doubrava, Blecha, St. Hrbek – Šusta, Veliký, Jelínek, L. Čížek, J. Kopp, Stoupa.

 

Autor: Jakub Secký

Zdroj: https://kutnohorsky.denik.cz/fotbal-okres/chotusice-temer-po-mesici-vyhraly-porazily-janovice-20181104.html

 


Jeden komentář v "Rezerva FKUJ dohrávala téměr celý druhý poločas o desíti"

 • LB říká: (Listopad 7th, 2018 at 21:35 )

  https://urednideska.fotbal.cz/uredni-deska-rozhodnuti/28413

  Dobrý den všem

  Jakožto “ divák fotbalu „, kterých je v ČR opravdu hodně, bez vyhranění “ svého týmu „, ale opravdu fotbalu pro zábavu, zavítám na leckterá fotbalová utkání jakýkoliv soutěží, včetně těch tzv.nejnižších. Fotbal beru jako zábavu,jsem “ fotbalista teoretik „. V utkáních není nouze o okamžiky, nad kterými “ diváčtí trenéři “ diskutují, názory se různí :-) Co Čech to muzikant, a tak trochu taky fotbalový trenér :-)

  Na utkání Chotusice – UJ „B“ jsem osobně nebyl, ale informace o důvodu udělení 2 ŽK, potažmo ČK, viz odkaz, ve mne vyvolala úsměv, ne však od radosti …

  Leckterá rozhodnutí rozhodčích, včetně jejich “ kontrolních orgánů „, však vyvolávají můj údiv. Viz vysvětlení/ oddůvodnění k udělení ČK pro hráče “ UJ B “ Martina Jelínka. Pokud opravdu ???? proběhla předzápasová kontrola ze strany rozhodčích a vše bylo v souladu s předpisy, pak je tzv. klukovina ze strany hráče, že chrániče ve 48.min neměl a pokusil se tedy opravdu „oklamat RO „, jak uvedeno v dokumentu DK KH. Pokud však ke kontrole nedošlo, klame “ RO “ …. Už ve školce jsem slýchával, že lhát se nemá, k čemuž se vztahují i různá pořekadla ….. ….S udělením “ oprávněné “ ČK souvisí např.finanční dopady ( např. poplatek 150 kč ) a de facto s možným, samozřejmě v rovině teorie, těžko dokázaným, ovlivněním hry a i výsledku ( i když jak jsem četl komentář, hra “ UJ B “ nebyla nejlepší …. )…. Což jsou svým způsobem “ chybné tresty “

  Viděl jsem již na vlastní oči, tedy oči fotbalového diváka, množství tzv. utkání, kdy rozhodčí zápasu tzv. nepustil soupeře za půlku, kdy neuznal tzv. jasné regulérní góly, kdy byly mávány “ jasné “ ofsajdy, o to i na půdě mých rodných “ UJ „. Leckdy se ptám sám sebe, proč vlastně na utkání divák chodí ???? Aby pak mohl povzdechnout ????

  Na druhou stranu – Co si “ musí “ rozhodčí vyslechnout od rádoby “ objektivních “ diváků, a to za pár korun ( zkusme se i s časem příjezdu a odjezdu spočítat hodinou mzdu rozhodčích, myšleno hlavně v tzv. nejnižších soutěžích ) Jak by se asi oněm “ křiklounům “ líbilo, kdyby podobnými “ názvy “ někdo jmenoval je ….

  Na téma “ fotbal vČR “ by se asi nechalo napsat mnoho románů, úvah atd

  Po přetení si zápisu DK KH mi toto tak nějak “ ruka psala sama “

  Tak na závěr mého krátkého psaní ptám – Kdo klamal ????

 • Přidejte komentář

  Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA