FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Uhlířské Janovice loupily ve Zruči, domácí berou jen bod

Neděle 11.11.2018 9:52 -- Autor: Lukáš

Zruč n. S.Zruč nad Sázavou – Fotbalisté Zruče nad Sázavou v dalším kole I. B třídy sk. C na domácím hřišti hostili poslední celek tabulky – FK Uhlířské Janovice. 

Zruč n/S – Uhl. Janovice 2:2 (1:1), pok. kopy 2:4 

„Sice hrálo třetí mužstvo s posledním, ale já to tak neberu. Víme, že Janovice hrají skvělý fotbal a nezaslouží si být na posledním místě tabulky. Janovice hrají po zemi, mají mladé a běhavé kluky. Nezaslouží si hrát o záchranu,“ opakoval trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa.

„Každopádně hosté se v zápase dostali do vedení hned ve druhé minutě. Zaspali jsme a inkasovali jsme po přihrávce přes celé vápno. To pro nás byla studená sprcha. Je jasné, že to ovlivnilo naši psychiku. Těžko se z toho tým dostává. Naštěstí se nám podařilo vyrovnat. Po úniku Jáchyma Zemana se kopala jasná penalta a my jsme dali vyrovnávací branku,“ popisoval Váňa, který v utkání postrádal karetního hříšníka Jouza a beka Jelínka: „Musel jsme pozvat Koudelu z béčka a odehrál dobré utkání, podobně si počínal i Musil, který nastoupil po dvou měsících,“ řekl Váňa.

„Ve druhém poločase se hrálo spíše ve středu hřiště. V 60. minutě opět skórovaly Janovice, kdy jsme nedůrazně odkopli míč po standardní situaci. Ten se dostal na hranici pokutového území a hráč hostí jej s přehledem uklidil k tyči. Na to neměl náš brankář nárok. Vypadalo to s námi bledě. My se ale snažíme bojovat až do konce. Nakonec jsme srovnali, kdy Zeman posunul balón na Viktoru, který sám před brankářem nezaváhal a srovnal,“ rekapituloval Michal Váňa.

„Nakonec se Viktora mohl stát mužem zápasu. Ta samá situace se totiž opakovalo o pět minut později, ale Viktora v jasné pozici nedal. V pokutových kopech jsme byli laxní a neuspěli jsme. Škoda, mohl být bod navíc. Oba týmy berou bod zaslouženě,“ sdělil.

Trenér uhlířů Miroslav Rybka viděl zápas jako remízový: „Utkání bylo vyrovnané. Remíza odpovídá průběhu hry,“ konstatoval Rybka a navázal: „My jsme chtěli vyhrát, dvaktát jsme vedli, ale výsledek jsme nakonec neudrželi. Alespoň jsme zvládli pokutové kopy a bereme dva body,“ uzavřel.

 

Branky: 25. Petrů pok. kop, 74. Viktora – 2. Vyhnánek, 60. Randlíszek.

Rozhodčí: Babák – Blatný, Poklop. Žluté karty: Hájek, Petrů – Zadražil, Marek, Vyhnánek. Diváků: 60.

Zruč n/S: Cudlín – Z. Louda, Koudela, Musil (61. Martinák), Hájek – Viktora, Janda, Petrů, Arnolt (66. Váňa) – Zeman, P. Jelínek. Trenér Michal Váňa.

Uhl. Janovice: Kmoch – Hrabánek (83. Veliký), Zadražil, Čapek – Randlíszek, Bílek – Beneš, Marek, Tancer – Randa (66. Svoboda), Vyhnánek. Trenér Miroslav Rybka.

 

Autor: Jakub Svoboda

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/uhlirske-janovice-loupily-ve-zruci-domaci-berou-jen-bod/

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA