FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Derby celků z Kutnohorska rozsekla penalta v nastaveném čase (+foto)

Pondělí 15.10.2018 19:12 -- Autor: Lukáš

VrdyUhlířské Janovice – Fotbalisté Uhlířských Janovic v dalším kole I. B třídy sk. C na domácím hřišti hostili další celek z Kutnohorska – Slavoj Vrdy. 

Uhl. Janovice – Vrdy 2:3 (0:1) 

„Zápas se mi hodnotí těžce. Jednalo se o utkání, které jsme měli vyhrát. Bohužel nejsme schopni proměnit šance,“ litoval trenér uhlířů Miroslav Rybka a pokračoval: „Měli jsme šest stoprocentních šancí, nastřelili jsme tyč. O výsledku zápasu rozhodla pak penalta v 93. minutě zápase. Utkání jsme měli vyhrát. Soupeř vyhrál vyloženě šťastně,“ řekl.

Trenér Vrdů David Plašil hodnotil zápas takto: „Čekal jsem, že na nás soupeř vlétne, ale to se v prvním poločase nestalo. My jsme je naopak dobývali a domácí hráli na brejky. Na šance to v prvním poločase bylo dva dva. Nám se ale podařilo dát v prvním poločase branku. To bylo důležité,“ řekl Plašil.

„Ve druhém poločase byli domácí jasně lepší. My jsme přestali hrát a báli jsme se o výsledek. Soupeř dokázal srovnat. Hned za dvě minuty jsme ale znovu vedli. Domácí měli asi pět čistých gólových šancí. To jsme přežili. Nakonec ale domácí srovnali po standardní situaci,“ popisoval David Plašil.

V nastaveném čase jsme dali vítěznou branku z penalty. Rozhodčí ji pískl, ale podle mého názoru se asi kopat neměla,“ konstatoval.

„Tým Uhlířských Janovic určitě nepatří na poslední místo. Mají obrovský problém v proměňování šancí. Kdyby se jim to dařilo, tak bychom zápas prohráli. Vyhrál šťastnější tým, určitě jsme nebyli lepší,“ uzavřel David Plašil.

Branky: 64. Randlíszek, 86. Vyhnánek – 37. a 66. Vítek, 93. Tomíšek.

Rozhodčí: Hurych – Procházka, Bydlák. Žluté karty: Barták, Randlíszek, Vyhnánek, Kopp – M. Rejthárek, Víšek, Vavřina. Diváků: 150.

Uhl. Janovice: Verner – Kulhánek (46. Tancer), Zadražil, Čapek, Hrabánek – Barták, Randlíszek – Beneš (73. Bílek), Marek, Randa (81. Kopp) – Vyhnánek. Trenér Miroslav Rybka.

Vrdy: Šindelář – Vítek, Tomíšek, Šolta, Filipi – Štěpánek (46. J. Rejthárek), M. Rejthárek, V. Plašil (63. O. Plašil), Nesládek, Franc (79. Růžička) – Víšek (82. Vavřina). Trenér David Plašil.

 

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/derby-celku-z-kutnohorska-rozsekla-penalta-v-nastavenem-case/

Autor: Jakub Svoboda

 

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA