FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Uhlířské Janovice doma odevzdaly všechny body soupeři z Velimi

Neděle 1.04.2018 20:00 -- Autor: Lukáš

velimUhlířské Janovice – Fotbalisté FK Uhlířské Janovice v neděli nastoupili k prvnímu utkání I. A třídy, skupina B před vlastními diváky. V souboji s Velimí se chtěli také pokusit o první jarní body:

U. Janovice – Velim 1:2 (0:2)

Uhlířům zápas nevyšel, zejména první poločas. „Prvních dvacet minut byla hra vyrovnaná, až než jsme inkasovali branku,“ poznamenal trenér FK Uhlířské Janovice Antonín Novotný. „Velim pak byla zbytek prvního poločasu lepší, my jsme se jen bránili a neměli žádnou šanci,“ přiznal a pokračoval: „Hrálo se na velmi těžkém terénu, nešlo kombinovat. Ve druhé půli jsme korigovali na 1:2 a vstřelená branka nás trochu nabudila. Byli jsme trochu lepší, ale bohužel bez gólové šance. Vždy jen po velké vápno, vůbec jsme se do příležitosti nedostali.“

Na hřiště se v 76. minutě dostal Denis Kulhánek, ovšem už za šest minut odešel do šaten s červenou kartou. „Nastoupil, hned udělal faul na žlutou kartu. Hosté rozehráli trestný kop, odvrátili jsme ho do strany, Denis Kulhánek si míč ukopl a byla z toho druhá žlutá karta,“ uzavřel Antonín Novotný.

Branky: 56. Čapek – 20. Kasal, 32. Zajíc. Rozhodčí: Nepovím – Procházka, Hurych. ŽK: Vedral, Kopecký, M. Svoboda, D. Kulhánek – Kedršt, Novotný, Kukal. ČK: 82. D. Kulhánek. Diváků: 80.

U. Janovice: Verner – Vinický (79. Jelínek), Zadražil, Randlíszek, Čapek – Vedral, Kopecký, Beneš, Svoboda – R. Tancer, N. Marek (76. D. Kulhánek). Trenér Antonín Novotný.

Velim: Dejmek – Kyncl, Kedršt, Kopáček, Hrabal, Novotný, Hruška (89. Víšek), Kukal (86. Kadlec), Zajíc (81. Ceral), Kasal (87. Martikán), Hartig. Trenér Vladimír Malinovský.

 

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/uhlirske-janovice-doma-odevzdaly-vsechny-body-souperi-z-velimi/

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA