FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Uhlíři se drželi téměř po celý zápas, o body přišli těsně před koncem

Neděle 8.04.2018 20:02 -- Autor: Lukáš

lysa_nad_labemLysá nad Labem – Po středeční dohrávce se fotbalisté FK Uhlířské Janovice snažili získat první jarní body v neděli. Ve 20. kole I. A třídy, skupina B je ale čekal Slova Lysá nad Labem, šestý tým tabulky:

Lysá n. L. – U. Janovice 1:0 (0:0)

Brankáři Kmoch i Verner se trenérovi FK Uhlířské Janovice Antonínu Novotnému z pracovních a rodinných důvodů omluvili a tak do brány musel hráč – Nicol Marek. „Jeho výkon musím vyzdvihnout, opravdu chytal výborně. Ve druhém poločase nás velmi podržel, domácí z něj byli nešťastní,“ chválil nováčka mezi tyčemi kouč. „Do Lysé jsme přijeli vyloženě jen bránit,“ nezakrýval a litoval inkasované branky z 89. minuty. „Bezbrankový stav už jsme měli udržet,“ hlesl. „Dostali jsme gól po dlouhém nakopnutém míči, když se stopeři nějak špatně dohodli. Míč tam nějak propadl a přeskočil i gólmana,“ popisoval nešťastný moment Antonín Novotný. „Měli jsme tam asi tři náznaky, ale nedokázali jsme je zakončit,“ dodal.

V příštím kole Uhlířské Janovice přivítají vedoucí Vyšehořovice. „Opět se zřejmě přikloníme především k obraně a budeme čekat na nějaké brejky,“ naznačil nakonec trenér Uhlířských Janovic s tím, že brankáři už budou připravení.

Branka: 89. Kubín. Rozhodčí: Kvasnička – Kinčl, Hlavnička. Bez karet. Diváků: 80.

Lysá n. L.: Rathouský – Helmich, Kubín, Schneiberg (71. Brabec), Zápotocký (46. Sosnovský), Urban, Novák, Poborský, Švorba, Novák, Hanke. Trenér Václav Sosnovský.

U. Janovice: N. Marek – D. Ku lhánek (70. Bílek), Zadražil, Čapek, Doubrava – Svoboda, Randlíszek, Kopecký, Vedral, Beneš – Vyhnánek (88. Paděra). Trenér Antonín Novotný.

 

Autor: René Svoboda

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/uhliri-se-drzeli-temer-po-cely-zapas-o-body-prisli-tesne-pred-koncem/

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA