FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Uhlíři se stále krčí na dně tabulky, nic na tom nezměnila ani jarní premiéra v Divišově

Sobota 10.03.2018 20:40 -- Autor: Lukáš

divisovDivišov – Fobalisté Uhlířských Janovic sehráli první jarní utkání I. A třídy sk. B na hřišti v Divišově. Ze tří bodů se nakonec radovali domácí a uhlíři jsou tak stále na poslední místě tabulky! 

Divišov – Uhl. Janovice 2:1 (1:0) 

„První poločas byl vyrovnaný. My jsme si vytvořili jen jednu šanci, kdy střílel Vyhnánek. Jinak jsme se do šancí moc nedostávali. Podobně na tom ale byli i domácí,“ konstatoval trenér Uhlířských Janovic Antonín Novotný. „Tedy až do čtyřicáté minuty, kdy jsme inkasovali po standardní situaci, kdy míč ve vápně létal ze strany na stranu a nakonec skončil v naší bráně,“ řekl.

„Ve druhém poločase jsme začali dobře, byli jsme lepším týmem. Bohužel jsme nedali branku. Šance jsme na to měli. Prvních dvacet minut druhého poločasu jsme se tlačili do brány. Domácí hrozili z brejků, které ale dvakrát zlikvidoval brankář Kmoch. Vzápětí jsme měli šance my. Dokonce jsme vyrovnali, kdy se prosadil Marek,“ rekapituloval Antonín Novotný.

 „V 78. minutě ale přišel dlouhý míč za naší obranu a inkasovali jsme na dva jedna. Poté se to spíše hádalo a hra bylo rozkouskovaná. Na bod jsme ale měli. Kluky musím pochválit, hlavně za druhý poločas, ve kterém jsme bodovali. Bohužel, nedali jsme šance,“ uzavřel trenér Uhlířských Janovic.

Branky: 40. Hanuš, 78. Pekárek – 69. Marek.

Rozhodčí: Asník – Šefara, Brožek. Žluté karty: Janovský, Hronek – Kulhánek, Svoboda, Beneš, Kopecký, Vedral. Diváků: 60.

Divišov: Šimáček – Srb, Veselý, Svoboda, Z. Janovský, Vávra (67. Blažíček), Vondrák (79. L. Janovský), Pekárek, Lehán, Hanuš (85. Hák), Hronek. Trenér René Burcev.

Uhl. Janovice: Kmoch – D. Kulhánek (61. Strnad), Zadražil, Randlíszek, Čapek – Svoboda, Kopecký, Beneš, Jelínek (19. Vedral) – Vyhnánek, Marek. Trenér Antonín Novotný.

 

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/uhliri-se-stale-krci-na-dne-tabulky-nic-na-tom-nezmenila-ani-jarni-premiera-v-divisove/

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA