FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Uhlíři darovali Luštěnicím tři branky a odjeli s prázdnou

Neděle 1.10.2017 12:39 -- Autor: Lukáš

luštěniceLuštěnice – Fotbalisté Uhlířských Janovic v osmém kole I. A třídy sk. B sehráli mistrovské utkání v Luštěnicích. Po vyrovnaném prvním poločase odešli uhlíři ze hřiště nakonec poraženi. 

Luštěnice – Uhl. Janovice 3:1 (1:1) 

„Nebyl to pohledný fotbal. Byla to nakopávaná z obou stran,“ uznal trenér uhlířů Antonín Novotný. „Všechny tři branky jsme bohužel domácím darovali. Hned ve čtvrté minutě jsme inkasovali po dlouhém autu domácích, který jsme nechali proskákat naším pokutovým územím až na zadní tyč, kde to hráč domácích krásně trefil do šibenice. Poté se nám povedlo Vinickým vyrovnat, kdy vzal míč na polovině hřiště a prošel s ním až do brány soupeře,“ popisoval trenér Uhlířských Janovic.

„Ve druhém poločase pokračovala nakopávaná,“ konstatoval Novotný a pokračoval: „Po jednom z nákopů jsme propadli v obraně a následoval rychlý brejk, který zastavil až faulem gólman Záruba. Z následné penalty jsme inkasovali na dva jedna,“ uvedl.

„Za dalších deset minut vyběhl náš brankář na míč, který si mohl stáhnou rukou, hrál jej ale hlavou a bohužel ho nahrál přímo na nohu domácímu hráči, který zvýšil na tři jedna. Nebyl to pěkný zápas, góly jsme soupeři darovali,“ mrzelo Antonína Novotného.

Branky: 4. a 86. Cepka, 70. Lasák pok. kop – 17. Vinický.

Rozhodčí: Kvasnička – Hlavnička, Trumpus. Žluté karty: Hůlka, Obrázek – Záruba, Zadražil, Jelínek, Tancer. Diváků: 70.

Luštěnice: Hájek – Pavlíček, Hůlka, Lasák, T. Hrdlička, Grus, Holčapek, Horák, Cepka, Obrázek, R. Hrdlička. Trenér Jiří Maruška.

Uhl. Janovice: Záruba – Brunclík, Zadražil, Novotný, Strnad – Vedral, Randlíszek (86. Kopp), Kopecký, Beneš – Jelínek, Tancer. Trenér Antonín Novotný.

 

Autor: Jakub Svoboda

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/uhliri-darovali-lustenicim-tri-branky-a-odjeli-s-prazdnou/

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA