FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Derby Uhlířů se Sázavou rozhodovaly až pokutové kopy!

Pondělí 9.10.2017 17:34 -- Autor: Lukáš

sázavaUhlířské Janovice – Deváté kolo I. A třídy sk. B proti sobě svedlo dva zástupce Kutnohorska. Domácí Uhlířské Janovice na domácím hřišti přivítali celek z patnáct kilometrů vzdálené Sázavy. Vzhledem k postavení obou celků v dolní části tabulky se jednalo o zápas o velmi důležité body. 

Uhlířské Janovice – Sázava 1:1 (1:1), pok. kopy 4:5 

Utkání poznamenalo podmáčené hřiště. „Dá se říct, že Sázava celý zápas bránila. Hosté se dostali dvakrát před náší bránu. V prvním poločase z toho dali vedoucí branku,“ mrzelo trenéra uhlířů Antonína Novontého. „My jsme v první půli neměli šance. Do třicáté minuty to byl boj uprostřed hřiště. Sice jsme měli více ze hry, ale šanci jsme si nevytvořili. Stříleli jsme jenom ze střední vzdálenosti,“ přiznal Novotný. „Hned po vstřelené brance hosté dali po rohovém kopu druhou branku. Rozhodčí ale pískal faul na brankáře. Kdyby to bylo o dvě branky, těžko bychom skóre srovnávali,“ připomněl trenér Uhlířských Janovic a navázal: „V závěru poločasu měl šanci Randlíszek, nedal. Jelínek pak těsně před pauzou srovnal.“ 

Druhé dějství již další branky nepřineslo: „Ve druhém poločase jsme se snažili tlačit do útoku. Hned v první minutě druhého poločasu vytáhl brankář hostí šanci Jelínkovi. Na Sázavu se valil jeden útok za druhým. My jsme měli šest tutovek, nic jsme ale nedali,“ litoval Novotný. „Hosté šanci už neměli a výsledek ukopali. Je to pro nás ztráta. Na penalty jsme bohužel prohráli,“ uzavřel.

Trenér Sázavy Pavel Chuchla litoval deštivého počasí: „Škoda, že na debry bylo velmi ošklivé počasí. Hřiště bylo zcela podmáčené. Hře to vůbec neprospívalo,“ upozornil.

„My jsme začali vcelku dobře, ale trvalo to jen chvilku. Bojovali jsme a nakonec jsme rád, že jsme vítězstvím na penalty udělali radost našim fanouškům. Dva body se nám velmi hodí. Náš výkon se mi ale nelíbil. Sice jsme vedli jedna nula, přidali jsme regulérní branku na dva nula, tu nám ale rozhodčí neuznal. To se mi nelíbilo. Nestalo se tak a před poločasem jsme inkasovali na jedna jedna,“ popisoval trenér Sázavy.

„Ve druhém poločase měli domácí více šancí než my. My jsme si prakticky nic nevytvořili,“ přiznal Pavel Chuchla a pokračoval: „Makali jsme a dotáhli zápas k pokutovým kopům. Obě mužstva se k sobě chovala korektně, akorát rozhodčí se mi dnes moc nezdál,“ konstatoval.

„Jsme rádi za dva body a dokázali jsme konečně potěšit naše fanoušky,“ uzavřel Pavel Chuchla.

Branky: 45. Jelínek – 32. Marčík.

Rozhodčí: Pospíšil – Pudil, Mucha. Žluté karty: Novotný, Randlíszek – Burcev, Chuchla, Kilián, Dušek, Keltner, Král, Švec. Diváků: 200.

Uhl. Janovice: Záruba – Vinický Zadražil, Novotný, Strnad – Vedral, Kopecký, Randlíszek, Beneš – Jelínek, Tancer. Trenér Antonín Novotný.

Sázava: Burcev – Chuchla, Kyselka (77. Sochor), Kozák, Král (90. Marek Chrpa) – Dušek, Keltner, Jelínek, Marčík – Kilián (46. Martin Chrpa), Švec. Trenér Pavel Chuchla.

 

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/derby-uhliru-se-sazavou-rozhodovaly-az-pokutove-kopy/

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA