FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Uhlíři přišli o vítězství brankou v poslední minutě utkání!

Neděle 3.09.2017 22:34 -- Autor: Lukáš

velimVelim – Fotbalisté Uhlířských Janovic se ve čtvrtém kole I. A třídy sk. B vydali na Kolínsko. O plný bodový zisk Uhlíři přišli až v poslední minutě zápasu, kdy se prosadil domácí Martikán. 

Velim – Uhl. Janovice 2:2 (1:0), pok kopy 5:6

„První poločas jsme opět začali. Hned v páté minutě jsme inkasovali,“ uvedl trenér uhlířů Antonín Novotný a navázal: „Poté jsme byli jasně lepší. Bohužel máme problémy s proměňováním šancí. Soupeře jsme pustili do tří šancí z toho jednu dali. My jsme měli deset střel, ale branku jsme nedali,“ mrzelo jej.

Ve druhém poločase se hned v úvodu se po krásné střele Kopeckého prosadil dorážející Randlíszek. Stále jsme drželi míč na kopačkách, hráli jsme výborně. Navíc jsme po odraženém míči po rohovém kopu dali Novotným druhou branku. Zápas jsme měli pod kontrolou,“ připomněl Novotný.

Domácí se ale v závěru dostali do tlaku: „Po osmdesáté minutě jsme ale odešli. Domácí nás zatlačili. V poslední minutě jsme pak inkasovali po standardní situaci, kdy jsme neubránili hlavičku soupeře z malého vápna,“ popisoval Novotný moment, po kterém jeho tým inkasoval.

Na penalty jsme vyhráli. Musím kluky pochváli. Hráli dnes opravdu dobře. Bohužel, když nedáme šance, nemůžeme vyhrát,“ řekl Novotný a dodal: „Navíc musím pochválit rozhodčí. Pískali výborně.“ 

Branky: 5. Kukal, 90. Martikán – 46. Randlíszek, 68. Novotný.

Rozhodčí: Sandev – Vokoun, Říha.

Žluté karty: Randlíszek (U). Diváků: 90.

Velim: Svoboda – Kosina, Kyncl, Kovařík, Martikán, Hrabal, Hruška, Kukal (87. Zajíc), Kasal (73.Novotný), Jansta (75. Kopáček, Kedršt. Trenér Jiří Ceral.

Uhl. Janovice: Verner – Vinický, Zadražil, Novotný, Strnad – Svoboda, Kopecký, Vedral, Jelínek (88. Beneš) – Randlíszek, Marek (84. Vyhnánek). Trenér Antonín Novotný.

 

Autor: Jakub Svoboda

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/uhliri-prisli-o-vitezstvi-brankou-v-posledni-minute-utkani/

 

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA