FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Uhlířské Janovice mohou slavit, dodatečně postoupily do I. A třídy!

Pátek 7.07.2017 22:58 -- Autor: Lukáš

a-tymUhlířské Janovice – Fotbalisté FK Uhlířské Janovice vybojovali třetí místo v I. B třídě, skupina D 2016 – 2017. V pátek 8. července se ale dozvěděli, že mohou slavit dodatečně postup!

„Asi před hodinou jsme dostali nabídku do I. A třídy,“ podělil se o radostnou novinu Jiří Uher. „Z I. A třídy se odhlásily Všenory, my jsme na třetím místě nasbírali 48 bodů a proto nás oslovili,“ upřesnil. Uhlíři by měli od nové sezony působit ve skupině B I. A třídy, losovací číslo budou mít po týmu Vestec, který byl přesunut do skupiny A. Vše ale musí ještě stvrdit losovací aktiv Středočeského krajského fotbalového svazu, který se uskuteční 13. července.

Uhlíři by se tak v sezoně 2017 – 2018 mohli těšit na divácky atraktivní derby s Kavalierem Sázava. „To bude derby jako hrom,“ těší se Jiří Uher, jehož klub by Sázavu mohl přivítal v devátém kole doma, v neděli 8. října. „Soutěž začneme 13. srpna doma s Divišovem,“ naplánoval.

I. A třída má více týmů, začíná o čtrnáct dní dříve než nižší soutěž. „Mužstvo máme kvalitní, pokusíme se ho ještě doplnit o jednoho hráče,“ uzavřel Jiří Uher.

 

Autor: René Svoboda

Zdroj: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/uhlirske-janovice-mohou-slavit-dodatecne-postoupily-do-i-a-tridy/

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA