FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Jarní derby lépe zvládli starší žáci Sparty Kutná Hora, porazili uhlíře 2:1 (+foto)

Úterý 24.03.2015 17:00 -- Autor: Lukáš

5G6H5524Kutná Hora – Jarní část I. A třídy starších žáků začala derby zápasem dvou zástupců Kutnohorska v této soutěži: Na hřiště Sparty Kutná Hora dorazil do Lorce soupeř z Uhlířských Janovic. Uhlíři na podzim dokázali Spartu porazit 2:0, tentokrát ale odjeli s prázdnou:

Kutná Hora – U. Janovice 2:1 (1:0)

Nejprve M. Čermák protáhl svého jmenovce z kutnohorské bráně z trestného kopu, do vedení se ale v 8. min. dostali domácí, když Krtil nadvakrát prostřelil brankáře – 1:0. Pojišťovací branku odmítl ve 14. min. Kolůvek, když v úniku mířil vedle.

Po změně stran se šance střídaly na obou stranách, šlo o to, zda se Kutné Hoře podaří zvýšit a nebo uhlířům vyrovnat. Ve 44. min. Kolůvek našel D. Hájka, který zblízka přestřelil, vzápětí Kolář promarnil příležitost k vyrovnání, když pálil jen do středu brány, kde stál připravený brankář Čermák. V 57. min. si zase Šnajberk po trestném kopu ukopl před malým vápnem Kutné Hory míč. V 61. min. Kolůvek poslal trestný kop jen do rukou brankáře Vyhnánka, o tři minuty později zahrozili opět uhlíři, ovšem Kolář v závěru pěkné kombinace pálil nad. Rozhodnutí přinesla 68. min., kdy unikl Kolůvek a ranou od tyče do sítě rozvlnil síť – 2:0. Hosté odpověděli téměř vzpětí, když slavil úspěch důraz Koláře v šestnáctce domácích. Uhlířům ale zbývalo už jen hodně málo času a tak se na výsledku už nic nezměnilo.

Branky: 8. Krtil, 68. Kolůvek – 69. Kolář. Rozhodčí: Miloslav Pospíšil. ŽK: Krtil (KH). Kutná Hora: Čermák – Pekov, D. Hájek, Schroller, Ečer, Antoš, Winkler, Müller, Kolůvek, Janeček, Krtil. Střídali B. Bednář, Šedivec, Sytař, Kracík, L. Bednář. U. Janovice: D. Vyhnánek – Šusta, M. Tancer, Kocábek, Šotka, Šnajberk, Kolář, E. Čermák, Brunclík, Šmejda, M. Čermák. Střídali Paděra, Červinka, Topinka, Hovorka.

 

Autor: René Svoboda

Zdroj a FOTO: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/foto-jarni-derby-lepe-zvladli-starsi-zaci-sparty-kutna-hora-porazili-uhlire-2-1.html#1

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA