FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Uhlíři vyhráli na Kaňku a posunuli se na sedmé místo! (aktualizováno o foto)

Úterý 4.11.2014 14:07 -- Autor: Lukáš

kankKaňk – B-tým Uhlířských Janovic porazil v sobotu 1. 11. poslední Kaňk a napravil tak ztrátu z minulého týdne. Obě branky vstřelil Radek Tancer a po právu se dostal do sestavy 11. kola OP!

Kaňk – Uhlířské Janovice B 1:2 (0:2)

Uhlíři začali první poločas vlažně a museli čelit několika nepříjemným situacím před brankou brankáře Kmocha. Postupem času svoji hru zlepšovali a začínali mít také oni šance. V útoku spoléhali především na rychlého Tancera, který nezklamal. Ve 20. minutě se dostal za domácí obranu a svůj nájezd chladnokrevně zakončil – 0:1. Poté se blýsknul dobrým zákrokem brankář Kmoch, který chytil nepříjemně kopnutou „standartku“. Druhou branku dal Tancer ve 40. min., kdy se po slabé střele Kocourka dostal k odraženému míči a opět se nemýlil – 0:2.

Ve druhém poločasu hráči Kaňku hru přitvrdili a odnesl to právě střelec Tancer, kterého domácí obránce natlačil do zábradlí. Po této situaci musel Tancer střídat. B-tým držel příznivé skóre, snažil se hru především kouskovat, nepouštět domácí do většího tlaku a nedostat branku. To Uhlíři splnili napůl. Po špatném odkopu Kmocha dal domácím naději na vyrovnání Horký – 1:2. Závěr utkání se ještě více vyhecoval a v 87. min. byli po vzájemné „strkanici“ vyloučeni Svoboda s Kubánkem. Zápas tak obě mužstva dohrávala o deseti hráčích. Ještě v nastaveném času se dostal domácí hráč do brankové šance, ale míč ve vápně netrefil.

B-tým tak ve slabší sestavě s hráči dorostu (kteří už měli jedno dopolední utkání v nohách) dokráčel k první venkovní výhře podzimu!

 

Branky: 70. J. Horký – 20. a 40. Tancer. Rozhodčí: Pavel Houška (průměrná známka od trenérů 2,5). ČK: Kubánka – Svoboda.

Kaňk: Pospíšil – L. Wagner, D. Matz, Klatka, Černý – Vamberský, J. Horký, Mandík, Výborný – R. Matz, Kubánka. Střídali: D. Wagner, Zahajský. Trenér Michal Velebný.

Uhlířské Janovice B: Kmoch – Lopour, Kocourek, Blecha, Čížek – Eminger, Cypra, N. Marek, Svoboda – Tancer, Vinický. Střídali: Masarovič, Kmoch, Nouzák, Förster, Trenér Radek Förster.

 

V sestavě 11. kola OP je Radek Tancer:

sestava_11_14

 

Fotogalerie z utkání:

Zdroj fotohttp://petrsevera.eu/fotogalerie/123/

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA