FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Okresní přebor po 2. kole

Středa 16.04.2008 10:08 -- Autor: Pavel

Kutnohorsko – Fotbalisté z jarní části okresního přeboru odehráli dvě kola. A co naznačují čísla o formě jednotlivých týmů? 

 

Bez ztráty jediného bodu začaly jaro dva celky – Paběnice a Malín, spolu s nimi hořkost porážky nepoznali Zbýšov, K. Hora B, Suchdol B a U. Janovice B. Na druhém pólu jarní tabulky jsou bez jediného jarního bodu Kaňk, Křesetice, Rataje n. S. a Chotusice. Ani jeden gól nedostaly Paběnice, naopak na první jarní gólovou radost čekají v Ratajích n. S.

Ve dvou jarních zápasech okresního přeboru nastoupilo celkem 224 hráčů, z nichž 85 vydrželo na hřišti plných 180 minut. Nejlepším jarním střelcem je zatím Vladimír Střihavka (Suchdol B), kterého do čela tohoto pořadí vynesl hattrick v utkání s Uhlířskými Janovicemi B. Po dvou gólech na jaře dali Martin Havel (Zruč n. S.), Patrik Hurt (U. Janovice B), Tomáš Komárek (K. Hora B), Jakub Koudela (Zruč n. S.), Jan Krejča (Suchdol B), Ladislav Neubauer (Sedlec), Michal Šťastný (Malín), Lukáš Votava (Paběnice), Martin Výborný (Zbýšov), Ladislav Pospíšil (Nové Dvory).

V žebříčku nejdůležitějších gólů je první Lukáš Votava (Paběnice) se dvěma vítěznými brankami – Skóroval jako první v utkání s Kaňkem a postaral se i jediný gól zápasu Zbraslavice – Paběnice.

Žlutou kartu na jaře vidělo 58 fotbalistů, z nichž Jan Forman (U. Janovice B), Jiří Hlava (Zbraslavice), Michal Pavlík (Kaňk), Vratislav Junek (Zbýšov), Lukáš Kraus (Malín) a Josef Kroutil (Chotusice) dvakrát.

Vyloučením bylo potrestáno sedm hráčů: Martin Výborný (Zbýšov), Jaroslav Kratochvíl (K. Hora B), Václav Radovnický (Chotusice), Lukáš Valdman (Zbýšov), Jan Kohout (Zruč n. S.), David Soucha (Rataje n. S.) a Jan Vavřina (Sedlec).

Oba celé zápasy odchytalo deset brankářů, dvě nuly vychytal Miloš Říha (Paběnice) a jednu branku dostali Petr Dostál (Zbýšov) a Stanislav Haták (Zbraslavice). Celkem se na jaře představilo ve dvou zápasech okresního přeboru osmnáct brankářů.


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA