FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Strnad poletí do Egypta

Sobota 22.03.2008 15:09 -- Autor: Pavel

Brandýs nad Labem – Také ke druhému jarnímu zápasu fotbalisté FK Uhlířské Janovice cestovali za svým soupeřem. Před týdnem přivezli všechny body z Čejetic, v sobotu dopoledne se museli smířit s bezbrankovou remízou v Brandýse n. L. „Mohli jsme vyhrát, ale i prohrát,“ shrnul utkání asistent trenéra Uhlířských Janovic Antonín Kapek.

Brandýs n. L. – U. Janovice 0:0

Domácí si nejprve udržovali mírnou územní převahu a v prvním poločase si vypracovali dvě slibné příležitosti. „My jsme se snažili hrát ze zajištěné obrany, což se nám až na ty dvě šance povedlo,“ upozornil Antonín Kapek a dodal: „Soupeře jsme chtěli překonat rychlými brejky. Ale neúspěšně.“ Ve 3. min. měli hosté výhodu trestného kopu, jenže nadějná střela L. Bohatce skončila jen těsně vedle. „To byla škoda, protože gólman prakticky vůbec nereagoval,“ upozornil asistent trenéra.

Asi největší šanci si uhlíři připravili v 62. min.: M. Svoboda dobře centroval z trestného kopu a Jícha téměř z malého vápna bránu domácích minul. V 79. min. T. Kulhánek uvolňoval Velikého, jenže brandýsský brankář dobře vyběhl a akci zastavil. „Druhý poločas byl neurovnaný, rozhodčí hru často přerušoval. Byla tam řada osobních soubojů,“ přibližoval druhou půli Antonín Kapek a navázal: „Bylo to poměrně tvrdé utkání, ale podařilo se nám nerozhodný výsledek ubránit a přivezli jsme pro nás celkem důležitý bod.“

Ze dvou prvních jarních zápasů, ve kterém hráli uhlíři venku, mají čtyři body. „Spokojení jsme, i když je veliká škoda šance Jana Jíchy,“ vracel se do Brandýsa asistent a hned doplnil: „Domácí ale měli také příležitosti, takže remíza je spravedlivá.“ Uhlířské Janvoice budou chtít dobré výsledky potvrdit doma v sobotu v utkání s Mnichovým Hradištěm. „Bohužel nám bude chybět Martin Strnad, který odlétá do Egypta,“ uvedl Antonín Kapek. „To pro nás bude v obraně velká ztráta. Musíme se s tím ale poprat, na soupeře vlétnout a pokusit se vyhrát,“ uzavřel optimisticky.

U. Janovice: Verner – Uher, L. Bohatec, Musil, Strnad – M. Svoboda, Veliký, Vedral, Wolf (70. T. Kulhánek) – Stoupa (84. Vl. Svoboda), Jícha. Trenér Josef Bohatec.


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA