FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Domácí vítězství se Sázavou uhlíři v Křivsoudově nepotvrdili

Pátek 23.12.2022 17:23 -- Autor: Lukáš

a-tymKřivsoudov – Fotbalisté FK Uhlířské Janovice v neděli cestovali k utkání osmého kola I. B třídy, skupina D na jih – byli hosty pětibodového FC Křivsoudov. Ten před týdnem podlehl na hřišti Sokola Sedlec-Prčice 3:0, zatímco uhlíři doma zdolali Sázavou 4:0.

Křivsoudov – U. Janovice 5:2 (2:0)

Uhlíři na poslední duel se Sázavou v neděli nenavázali. „Hráli jsme špatně,“ poznamenal trenér FK Uhlířské Janovice Martin Dotlačil. „Byla tam nekoncentrovanost, při gólech jsme se nedomluvili, domácí hráli jednoduchý fotbal s nakopávanými míči, které sbírali a z toho nejvíce hrozili. Každý balón nám propadl,“ hodnotil utkání. Ve druhé půli hosté korigovali stav na 3:1 a zdálo se, že by mohli s výsledkem ještě něco udělat. „Okamžitě jsme ale dostali na 4:1 a tím byl zápas asi rozhodnutý. Poslední gól jsme dostali asi z pětatřiceti metrů z přímého kopu, to jen podtrhlo náš výkon. Jsem pěkně naštvaný,“ uzavřel Martin Dotlačil.

Branky: 5., 72. Žák, 28., 90. Filip, 48. Procházka – 56. M. Novotný, 86. Jelínek. Rozhodčí: Jarolímek – Stehlík, Soukup. ŽK: Filip, Ptáček – M. Novotný, D. Randlíszek, Kopecký, M. Jelínek, Šusta. Diváků: 120.

Křivsoudov: Filip – Š. Vopěnka, Ptáček (61. Mišoň), Macháček, Žák, Štika, J. Vopěnka, Tulach, F. Vopěnka, Filip, Procházka. Trenér Martin Macháček.

U. Janovice: Záruba – Zadražil, M. Novotný, D. Kulhánek, J. Kopp (80. Šusta), M. Svoboda – Randlíszek, Kopecký, Beneš (80. Veselý), Jelínek – Janoušek.

Zdroj: Domácí vítězství se Sázavou uhlíři v Křivsoudově nepotvrdili :: Regionální zpravodajství (svoboda.info)

Přidejte komentář