FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

Uhlíři zvládli roli papírového favorita, minutu před koncem rozhodl Eduard Čermák!

Pondělí 25.04.2022 16:07 -- Autor: Lukáš

SenohrabySenohraby – 20. kolo I. B třídy, skupina D uzavřeli fotbalisté FK Uhlířské Janovice v neděli na hřišti zachraňující se TJ Sokol Senohraby:

Senohraby – U. Janovice 1:2 (0:1)

„Byly to nervy až do samotného konce,“ oddechl si trenér FK Uhlířské Janovice Radek Förster. „Byl to nakopávaný fotbal, hrozně bojovný, těžko se kombinovalo,“ pustil se do hodnocení zápasu a pokračoval: „My jsme dali branku po standardní situaci na 0:1, v prvním poločase jsme ale jinou šanci moc neměli, stejně jako domácí. Ve druhé půli Moravec vyrovnal po rohu a závaru před brankou, který v Senohrabech asi hrají. V tu chvíli byli domácí malinko lepší, zápas se ale vyvíjel k remíze, i když s několika šancemi na obou stranách. Na konci zápasu rozhodl Eda Čermák, který šel sám na bránu. Pro nás to byl šťastný zápas, hra ale hezká nebyla. I když se našim klukům nedařilo, střetnutí odmakali.“

Do branky FK Uhlířské Janovice musel Nicol Marek. „Za dorost občas chytal, tak musel do brány,“ řekl Radek Förster a vysvětlil: „Oba gólmany máme zraněné: Jaroslav Kmoch má přetržené vazy, to bude na delší léčení. Přejeme mu brzké uzdravení. Zraněný je i Záruba, ten by ale snad do příštího zápasu mohl být už připraven.“

Branky: 53. Moravec – 19. M. Novotný, 89. Čermák. Rozhodčí: Kaucký – Čermoch, Bartůšek. ŽK: P. Michal, Moravec – Barták, M. Novotný, J. Kopp. Diváků: 50.

Senohraby: Burcev – Dočkal, Kumsta (82. Kučera), D. Konečný, Fuksa, P. Michal, T. Michal, Petřík, M. Konečný, Moravec, Švancar (84. Bílek).

U. Janovice: N. Marek – Barták, Zadražil, M. Novotný, J. Kopp – Beneš (61. Bílek), D. Randlíszek, D. Kulhánek, R. Tancer (90.+4 Mach) – Srba (76. Kopecký), 70. D. Marek (Čermák). Trenér Radek Förster.

 

Zdroj: Uhlíři zvládli roli papírového favorita, minutu před koncem rozhodl Eduard Čermák! :: Regionální zpravodajství (svoboda.info)

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA