FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

V Uhlířských Janovicích rozhodla zkušenost úvalského mužstva

Pondělí 30.08.2021 17:53 -- Autor: Lukáš

uvalyUhlířské Janovice – Ve třetím kole I. B třídy, skupina D fotbalisté FK Uhlířské Janovice hostili zatím „čtyřbodový“ SK Úvaly. Po vysoké prohře v Kunicích si potřebovali spravit chuť, ovšem stál proti nim jeden ze soupeřů, který ještě nepoznal hořkost porážky:

U. Janovice – Úvaly 1:3 (1:2)

„Hosté hráli velmi zkušeně, je to kvalitní soupeř,“ uznal trenér Uhlířských Janovic Radek Förster. Pro jeho tým utkání začalo hodně nešťastně. „Už ve 2. minutě jsme dostali gól a od toho se hra odvíjela,“ upozornil trenér a navázal: „Na míči jsme byli asi lepší, šance jsme si ale nevytvářeli a ani soupeř. Vyrovnali jsme deset minut před přestávkou.“ Přesto šli do přestávky hosté s vedením. „Ve 42. minutě jsme zahráli nešťastnou ruku, náš hráč chtěl hrát míč fotbalově prsy domů a balón nějak zahrál rukou,“ uvedl kouč. „Potom jsem nám zranil ještě Jaroslav Kopp, dále jsme byli možná lepší na míči, ale opět bez extra šancí. Hosté upravili na 1:3 po údajné ruce, když se míč odrazil k lajně a útočící hráč si ho nějak přiklepl rukou. Všichni křičeli, ale asi jsme to dobře neviděli. On se nepřiznal, je to sporné,“ uznal trenér a dodal: „Bylo to 1:3 a zápas se už jen dohrál.“

Branky: 35. Jelínek – 2., 60. Letko, 42. pok. kop Benčič. Rozhodčí: Kovář – Mrázek, Garaja. ŽK: Kopecký – Hořínek, Benčič, Balogh. Diváků: 100.

U. Janovice: Jar. Kmoch – Zadražil, J. Kopp (46. Srba), Šusta, Barták – Bílek, D. Randlíszek, Kopecký (74. Janoušek), Beneš, Tancer – Jelínek. Trenér Radek Förster.

Úvaly: Kadlec – Hořínek, Macek, Vl. Křelina, Benčič (69. Klug), Balogh (46. Vlnař), Novák, Mika, Kalafut, Bozděch, Letko (89. Kokeš). Trenér Lukáš Kučera.

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA