FK Uhlířské Janovice Odebírat novinky přes RSS RSS Feed

A-tým poprvé vyhrál na venkovním hřišti

Úterý 8.10.2019 16:55 -- Autor: Lukáš

malesovMalešov – Hráči FK Uhlířských Janovic si na čtvrtý pokus připsali první vítězství na venkovním hřišti. V sobotu 5. října vyhráli v Malešově.

Malešov – U. Janovice 1:3 (0:2)

Karel Nouzák, trenér Uhlířských Janovic:Věděli jsme, že jedeme na horkou půdu. Domácí nás ale ničím nepřekvapili, hráli jednoduše rychle nahoru. První poločas jsme na hřišti dominovali a předváděli slušný kombinační fotbal, ze kterého vyplynuly dvě krásné branky Koppa slabší nohou. Ve druhém poločase jsme lehce zalezli, domácí se po náhodné akci dostali k centru a snížili na 1:2. Myslím si, že kromě branky se k ničemu nedostali, stopeři to výborně odskákali a v závěru jsme dílo dokončili do otevřené obrany. Obecně si myslím, že se jednalo o nadstandardní utkání na okresní přebor, čemuž pomohlo, že domácí s námi chtěli hrát a nezalezli. Jednoznačně se jednalo o zatím nejlepšího soupeře, se kterým jsme hráli.

Branky: 57. Pudil – 1., 20. J. Kopp, 90. D. Marek. Rozhodčí: Aleš Humpolák. ŽK: M. Poklop, Papoušek – D. Kulhánek, Beneš, R. Tancer. Diváků: 50.

Malešov: P. Hromádka – Jak. Procházka, M. Poklop, Basl, Krásenský, L. Tvrdý, Papoušek, Pudil, Nekola (78: Suchomel), Škrobák, F. Kalfiřt.

U. Janovice: J. Kmoch – Barták, Zadražil, M. Novotný, Šusta (63. D. Marek), D. Kulhánek, Beneš, N. Marek (88. Vondráček), R. Tancer, Vyhnánek, J. Kopp.

 

Zdroj: https://kutnohorsky.denik.cz/fotbal-okres/tupadly-na-domacim-hristi-prohraly-poprve-od-kvetna-20191008.html

 


Přidejte komentář

Složte puzzle podle obrázku vpravo nahořeWordPress CAPTCHA